Eşti cel care oferă în mod altruist, (the Giver) sau eşti cel care primeşte în mod nestingherit (the Receiver)?
Suntem fie cei care ‘Oferim’ (Givers) fie cei care ‘Primim’ (Receivers), dar pentru a găsi bucuria adevărată în viețile noastre, trebuie să fim capabili si să dăm și să primim, creând un echilibru în noi înșine și în lumea din jurul nostru. Ca ‘Givers’, avem grijă de ceilalți și ne facem griji pentru ei dar…

